12 квітня у Шахтарському районі відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Участь у заході взяли 8 команд з міст: Макіївка, Харцизьк, Шахтарськ, Торез, Єнакієве, Сніжне, Дебальцеве та Амвросіївка.

Фото фестиваль дружин юних пожежних

Фото фестиваль дружин юних пожежних

Фестиваль проводиться вже протягом багатьох років, він починається по школах, потім проводиться між районами, містами. Оскільки за підсумками проведення цих змагань визначається понад 30 команд, Донецькому обласному етапу фестивалю передують відбірні зональні етапи. Умовно регіон  поділений на 5 зон, до кожної з яких включено від 5 до 8 міст та районів області. Сьогодні визначився лідер в Шахтарській зоні.

На сцені Палацу культури школярі змогли продемонструвати свої знання  у рятувальній справі та проявити таланти. Кожна команда представила виступ у вигляді музичної мініатюри, який мав демонструвати правила безпеки життєдіяльності, містити гумор, артистизм, демонструвати хореографічні й вокальні дані, та при цьому гармонійно поєднувати зміст виступу з музичним супроводом. Практично всі команди зуміли гідно виступити, всі без виключення вразили яскравістю та оригінальністю. Щоб чітко та справедливо оцінити виступи команд, до складу журі були запрошені представники різних відомств – управління освіти, засобів масової інформації, закладів культури. Очолила склад суддів  начальник відділу зв’язків з громадськими організаціями та технічного забезпечення центру пропаганди Головного управління МНС України в Донецькій області капітан служби цивільного захисту Олена Мельник. За підсумками змагань, переможцем була визнана команда «Останній герой» з м. Макіївка. До речі, минулого року ця команда, але в іншому складі, була лідером обласного етапу фестивалю ДЮП, а також була лауреатом заключного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Джерело: МНС в Донецьку