В «Казковій вітальні» Донецької обласної бібліотеки для дітей ім. С.М. Кірова відбулася зустріч учнів молодших класів з автором книги «Вогняна казка». Виданню вже 6 років, проте на сьогодні воно не втратило своєї актуальності. Адже, як і раніше, внаслідок пожеж продовжує гинути підростаюче покоління. Тільки торік вогонь забрав життя  29 дітей, цього року  -  чотирьох. Саме сумна статистка та прагнення попередити лихо  наштовхнули у свій час автора  на створення даного твору.
казкова вітальняПознайомиться із творцем казки - головним фахівцем відділу дізнання обласного управління МНС Ігорем Гончаренко - прийшли 40 дітлахів, учнів 3-4 класів економіко-правової школи «Донецький колеж». У ході бесіди діти не лише познайомилися  із сюжетом казки та її головними героями, але й дізналися про життєво важливі правила протипожежної безпеки. На завершення заходу всі гості «Вогняної казки» отримали від Головного управління МНС України цікаві «Раскраски - безопаски», а  фонд бібліотеки був поповнений екземпляром книги Ігоря Гончаренка. 
На думку завідувачки відділом обслуговування дошкільників і учнів 1-4 класів Донецької обласної бібліотеки, подібні спільні заходи є просто неоціненними з профілактичної точки зору. Але найбільш красномовно про ефективність проведеної зустрічі свідчать думки самих малят. Марія Феофілатова, учениця 3-го класу, сьогодні вперше дізналася про існування служби порятунку, а її однокласник, Ростислав Хвощан, довідався про первинні засоби пожежогасіння. Одностайними хлопчики й дівчатка були у тому, що сірники – це не іграшка!
Це вже був другий захід,  проведений за ініціативи центру пропаганди Головного управління МНС України в Донецькій області на базі дитячої обласної бібліотеки. Напередодні Нового року у бібліотеці спільно з відділом обслуговування дошкільників і учнів 1-4 класів планується проведення презентації дитячого міні-спектаклю на протипожежну тематику «Діти-бяки».