28 жовтня у місті Часів Яр відбулося урочисте відкриття нової будівлі пожежної частини. До цього ПДПЧ-76, яка охороняє спокій 80 000 мешканців Часів Яру, містилася у пристосованому приміщенні, збудованому на початку 30-х років. Воно було замале і не мало вкрай необхідних приміщень: роздягальні, учбової кімнати та ін.

Тепер особовий склад пожежної частини розташований у сучасній будівлі, яка відповідає усім вимогам. Довгоочікувана подія відбулась завдяки спільним зусиллям Головного управління МНС України в Донецькій області, місцевій владі та підприємствам, які надали допомогу у ремонті та обладнанні приміщень для нової пожежної частини.
На церемонії відкриття були присутні як почесні гості – представники керівництва ГУ МНС України в Донецькій області, підпорядкованих підрозділів Головного управління з сусідніх міст, підприємств та місцевої влади, так і мешканці міста, які від щирого серця раділи новій пожежній частині.
До свята керівники цих підприємств підготували додаткові подарунки рятувальникам з Часів Яру.  Часово-Ярський вогнетривкий комбінат подарував кілька тисяч штук вогнетривкої цегли для остаточного облаштування території навколо пожежної частини, та побажав особовому складу якнайбільше «надзвичайних ситуацій», пов’язаних із весіллями, народженням дітей та ювілеями.
Представник ВАТ «Кнауф Гіпс Донбас» під оплески присутніх вручив начальнику частини ключі від новенької пожежної автоцистерни АЦ- 40130. Такий подарунок суттєво підсилив можливості реагування на пожежні виклики, тож життя у місті стане ще безпечнішим.
Місто зустріло гостей чудовим концертом з українськими піснями і танцями.
Як підкреслив у своєму виступі начальник Головного управління МНС України в Донецькій області Андрій Бондаренко: «Такие факты, как строительство и открытие новой пожарной части, являются прямым доказательством того, что программа по обеспечению безопасности жизнедеятельности населения в Донецкой области работает. Спасибо городским властям и предприятиям, которые приняли участие в решении проблемы, за то, что сообща помогли освоить объем работ, который, с учетом стоимости новой пожарной автоцистерны, обошелся почти в миллион гривен. Это бесценные финансовые вложения, поскольку они направлены на сохранение жизни и здоровья людей, живущих в Часов Яре».