Харцизький трубний завод, що входить до групи Метінвест, у рамках угоди про соціально-економічне співробітництво з Харцизьким міською радою придбав пожежну автоцистерну «КАМАЗ» для пожежників-рятувальників Харцизька, вартістю більше 1 млн. грн. Про це повідомляє сайт МЧС Донецк.

У комплектацію автомобіля входить 40 найменувань пожежно-технічного озброєння, в тому числі - гідравлічний аварійно-рятувальний інструмент, який дозволить крім оперативного гасіння пожежі проводити рятувальні роботи.

При необхідності нова машина зможе бути задіяна для надання допомоги в таких містах, як Шахтарськ, Макіївка, Донецьк.

«В основі нашої співпраці з містом лежить один з ключових принципів політики КСВ групи Метінвест - підвищення якості та ефективності соціально-інвестиційної діяльності компанії. Системна взаємодія ХТЗ з місцевими спільнотами базується на принципах партнерства та прозорості, головним чином спрямоване на розвиток інфраструктури міста, підтримку цільових міських програм, поліпшення соціального клімату, турботу про працівників заводу та мешканців міста », - зазначив в.о. генерального директора ВАТ «ХТЗ» Юрій Зінченко.