«Роботи з ліквідації наслідків снігопаду тривають вже більше 12 годин, залучено величезна кількість техніки, що дає всі підстави класифікувати ситуацію як надзвичайну. Силами МНС було надано допомогу більш ніж двом тисячам наших громадян », - розповів начальник ГУ МЧС України в Донецькій області 18.12.09.

Нескінченна затора у Донецьку

Нескінченна затора у Донецьку

«В даний час на трасі« Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь »рух відновлено в обидва боки. Ситуація в Дебальцеве ускладнена комунальної аварією на очисних спорудах. Наша інженерна техніка висунулася в даному напрямі і вже приступила до роботи по розігріву замерзлих насосів. Аварія поки не приймає критичних форм. Ми зробимо все, щоб відновити роботу систем життєзабезпечення », - повідомив Андрій Бондаренко.

«Техніки в нашому розпорядженні достатньо - це 60 одиниць високопроходімих автосредств. Складність в тому, що техніка іноді не може прибути до місця призначення і в достатньому обсязі. Наша інженерна техніка почала працювати тільки сьогодні, тому що вчора можливості для її маневрування і передислокації не було. Протягом усієї ночі тривали аварійні роботи з розчищення снігу, по евакуації та обігріву людей, які опинилися в заторах. Постраждалих і загиблих ні на Маріупольської трасі, ні на ділянці траси в районі міста Дебальцево немає », - зазначив начальник обласного МНС.

Крім того, Андрій Бондаренко повідомив, що створено 2 резервні угруповання сил і засобів, які з настанням темряви висуватися на потенційно найбільш небезпечні ділянки. «За прогнозами, у найближчі 12 годин погодні умови будуть складними, тому ми ще раз закликаємо власників автотранспорту відмовитися від виїздів, тим більше не виходити за межі населених пунктів. Це небезпечно для вас і може значно ускладнити ведення рятувальних робіт», - звернувся до населення головний рятувальник Донецької області.