МНС в Донецькій області та діти

МНС в Донецькій області та діти

На території Першотравневого району області розташовано 14 дитячих оздоровчих центри, в яких протягом літа на оздоровлення заїжджають понад 7 тисяч дітей.
Головним управлінням МНС України в Донецькій області приділяється багато уваги пожежній профілактиці на даних об’єктах, а також проводиться робота з дітьми.
Так, у дитячих оздоровчих центрах «Ластівка», «Радужне», «Лазурне» були проведені «Дні МНС». Разом з пожежними-рятувальниками Першотравневого району були організовані спеціальні конкурси «Якщо раптом біда прийде – МНС не підведе!», «Вогонь людині друг та ворог». В одному з цих таборів був проведений навіть конкурс веселих та кмітливих на протипожежну тематику.
Конкурси в ці дні мали не тільки теоретичний, але й практичний напрямок. Кожна команда повинна була виконати практичне завдання, відреагувати на будь-яку надзвичайну ситуацію. Й треба відмітити, що конкурсанти з поставленими завданнями справлялися дуже вміло, а рятувальники 106-ї професійної пожежної частини смт. Ялта їм допомагали.
Всі конкурси були не тільки цікавими, але й дуже пізнавальними для дітей. Наприкінці «Дня МНС» дітвора побачила справжнє бойове розгортання підрозділу. А в нагороду за перемогу та участь, від імені керівництва Першотравневого районного відділу ГУ МНС України в Донецькій області та підприємства ВАТ ММК імені Ілліча, діти отримали грамоти та солодкі призи.
Головне управління МНС України в Донецькій області сподівається, що подібні заходи стануть доброю традицією в усіх містах та районах області. Адже навчити підростаюче покоління вмінню жити безпечно – наше спільне й головне завдання.

по материалам: mns.dоnbаss.cом