22 жовтня на території Ясинуватського хлібокомбіната проходили комплексні тактичні навчання підрозділів Головного управління МНС України в Донецькій області та місцевих органів влади.
За задумом навчань в одному з цехів підприємства, внаслідок короткого замкнення в електромережі, стався вибух пилоповітряної суміші. Будівля цеху обвалилася. Під завалами залишилися чотири працівники цеху та водій зерновозу. У декількох місцях одразу виникли локальні очаги загоряння.
Під час теоретичної частини навчань керівники міських служб чітко розповіли які дії були б виконані, якщо така подія сталася б насправді. Потім на практиці були продемонстровані злагоджені дії рятувальників, добровільної пожежної дружини комбінату, міської СЕС, комунальних служб та інших задіяних структур. Керівник навчань начальник відділу планування та моніторингу техногенно-природної безпеки Головного управління Андрій Мохненко відмітив чіткість та злагодженість дій при виконанні завдання і оцінив хід навчань на тверду «четвірку». Заступник міського голови міста Ясинувата Валерій Лук`янченко  подякував всім за ретельне відпрацювання навчальної надзвичайної ситуації і нагадав про те, що місто Ясинувата межує з кількома промисловими об’єктами підвищеної небезпеки, тож такі навчання – запорука запобігання виникнення реальних надзвичайних ситуацій.