У Донецькій області пандемічний грип A/H1N1 на сьогоднішній день вже підтверджено у 216 хворих. (Вчера дана форма грипу була підтверджена у 181 особу)

Як повідомили УНІАН у Донецькій обласній санітарно-епідеміологічній станції, у регіоні тривають посилені протиепідемічні, санітарно-гігієнічні та дезінфекційні заходи у дитячих, навчальних та оздоровчих закладах, а також установах соціального обслуговування населення та лікарнях, з метою запобігання занесення і поширення пандемічного грипу.

Здійснюється постійний контроль за виконанням протиепідемічних заходів на об'єктах епідемічного ризику.

У цілому, характеризуючи ситуацію з захворюваністю грипом і ГРВІ в регіоні, в облСЕС зазначили, що вона залишається напруженою. Так, за минулу добу було зареєстровано 10 тис. 503 звернення за медичною допомогою хворих на грип, респіраторні інфекції та їх ускладненнями. З 21 грудня продовжено карантин у всіх навчальних закладах регіону.

З початку моніторингу (з 30.10.09 р.) загальна кількість хворих склала 249 тис. 125 випадків, у тому числі дітей до 18 років - 130 тис. 497 людини (52,4%), стаціонарне лікування отримали 12 тис. 849 хворих, з них виписано за одужання - 11 тис. 584 чоловік.

За інформацією обласної санепідемстанції, з початку епідперіода в області з діагнозом «пневмонія» померло 49 осіб, у тому числі четверо дітей.

Джерело: Сайт УНІАН