О 10:55 12-го січня у м. Амвросіївка трапилась пожежа у приватному житловому будинку. На місці пожежі знайдено тіла двох загиблих: домовласник, 1968 р.н., непрацюючий, та знайомий господаря, 1969 р.н., непрацюючий. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні господаря. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

ПОСТРАЖДАЛІ НА ПОЖЕЖАХ

О 18:45 12-го січня у Микитівському районі м. Горлівка сталась пожежа в однокімнатній квартирі на четвертому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. Постраждала жінка, 1950 р.н., пенсіонерка, яку було госпіталізовано до міської лікарні №2 з діагнозом «отруєння продуктами горіння» у задовільному стані здоров’я. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.

ВРЯТОВАНІ НА ПОЖЕЖАХ

О 00:42 13-го січня у Центрально-Міському районі м. Макіївка трапилась пожежа у двокімнатній квартирі на другому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. Підрозділом МНС були врятовані дві людини: квартиронаймачка, 1934 р.н., пенсіонерка, та її чоловік, 1936 р.н., пенсіонер. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу.


Джерело: МНС Донецьк