О 14:28 5-го лютого у м. Ясинувата сталась пожежа, де загинув малюк, 2010 р.н. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів (к.з. обігрівача). Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу.

О 06:09 5-го лютого у м. Торез при пожежі загинув чоловік, 1930 р.н., пенсіонер. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Від Головного управління залучалось 5 одиниць техніки та 20 чоловік особового складу.

О 03:15 6-го лютого у с. Степне Марїнського району трапилась пожежа. Загинула жінка, 1930 р.н., пенсіонерка. Причина пожежі встановлюється. Від Головного управління залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

О 15:56 4-го лютого у м. Сніжне трапилась пожежа в приватному житловому будинку. Загинув чоловік, 1967 р.н, непрацюючий. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні у нетверезому стані. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу.

О 12:17 5-го лютого у м. Сніжне стався вибух котла на твердому паливі, вбудованого у піч, з подальшим горінням. Постраждав чоловік, 1958 р.н., пенсіонер, якого у важкому стані було госпіталізовано до міської лікарні № 2 м. Сніжне з діагнозом: «закрита черепно-мозкова травма, опіки тулуба та рук на площі 4%». Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Від Головного управління залучалось 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

Інформація вибірково отримана з сайту МНС України у Донецькій обл.