Грядущее подорожание проезда

Тарифи на гаряче і холодне водопостачання в Донецьку з 1 січня, в середньому, виростуть на 12-14%.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Донецький міський голова Олександр Лук'янченко.

"Сьогодні ви знаєте, - сказав мер, - що в 2010 році були внесені зміни до статті 28-ю закону" Про місцеве самоврядування ", згідно з яким повноваження щодо встановлення тарифів на послуги централізованого теплопостачання, водопостачання, водовідведення покладено на Національну комісію з регулювання ринку комунальних послуг України (НКЕР). Це доручено національною комісією НКРЕ і 14.12. 2010 року № 18-36 прийняті нові тарифи на теплову енергію за ККП "Донецгортеплосеть" та постановою № 18-26 тарифи по КП "Тепломережа". У середньому ці тарифи з 1 січня будуть збільшені в межах 12-14% від існуючих ".
Мер зазначив, що згідно з новим законом, питання, що стосуються тарифів, вже не проходять ту процедуру, яка була раніше.

"Тепер це питання не проходить регуляторну процедуру, органами місцевого самоврядування не проводяться місцеві слухання ...", - резюмував О. Лук 'янченко.

Подорожание комуналки

Деякі приватні перевізники м. Донецька хочуть підвищити ціну на проїзд, в середньому, на 50 копійок.

Про це кореспонденту "Остров" повідомили в Донецькій міській раді.

Перевізники донецьких маршрутів ще восени поточного року подали свої розрахункові матеріали на розгляд у міськраду. На сьогодні розглянуто питання по деяких маршрутах, які подали документи, але остаточного рішення ще не прийнято.

"Подали документи та розглянуто маршрути № 5 (залізничного вокзалу - ТК Метро), № 35А (ж.д - мкр. Широкий), № 25 (ДП мкр. Широкий - ТК Метро), № 20в (АС Центр - АС будьонівка ), № 11а (АС Центр - мкр. Східний), № 28 (АС будьонівка - АС Критий ринок), № 42а (АС Центр - Міська лікарня № 14) та № 65 (АС Абакумова - кладовище шахти № 29, ДП вул. Пінтера ). Розглянуто у бік збільшення, в середньому, на 50 копійок. Але остаточного рішення ще не прийнято ", - заявили у міськраді....