З нагоди Міжнародного дня дітей Головне управління МНС України в Донецькій області завітало до Донецького міського притулку для дітей та підлітків №2. Такий заклад є єдиним на все місто, по області їх налічується 13. Тут перебувають діти з важкої життєвою вдачею у віці від трьох до вісімнадцяти років. Малеча потрапила сюди через організації соціального захисту, більш дорослих дітей доправили після виявлення працівниками МВС. У  притулку опиняються діти не лише  з Донецької, але й з інших областей України – Запорізької, Дніпропетровської та навіть з Криму. У пошуках кращого життя вони намагаються втекти якомога далі від дому, від батьків, яким вони здебільшого не потрібні. Переважна більшість з них вже зазнала таких страшних соціальних явищ, як жебракування, безпритульність, наркоманія. Тому подарувати хоч трошки радощів та приємних вражень, а також навчити їх запобігти біді  було справою честі для рятувальників.
Для багатьох дітей зустріч з МНС відбулася вперше. З великою зацікавленістю та увагою вони спостерігали за роботою рятувальників. Мешканцям притулку було продемонстровано устаткування аварійно-рятувального автомобілю: пневмоподушку, гідравлічні ножиці, систему автономного освітлення на штативі. Заступник начальника управління МНС в м. Донецьку Сергій Гринь розповів, які завдання щодня виконуються за  допомогою такого обладнання. Цікаво було не лише юним глядачам, але й педагогам. Згодом було розгорнуто найвищу в Донецькій області 50-метрову автодрабину, з автоцистерни було подано воду. Наче у подарунок дітлахам на бризках водяного струму виникла веселка.
Директор дитячого притулку Олександра Дрьомова висловила щиру вдячність за проведений захід.  Вона зазначила, що дуже корисним для кризових дітей було дізнатись про наслідки надзвичайних ситуацій та пожеж,  порушення правил безпечної життєдіяльності. Адже такі діти своєю поведінкою та способом життя майже щодня піддають себе ризику. 
Можливо, побачивши в дії народну службу порятунку, познайомившись з людьми мужньої професії, дехто з хлопчиків та дівчаток захоче присвятити цій справі своє життя. Всі дітки залишились з масою незабутніх вражень. Навіть ті малята, що перебувають на карантині у зв’язку з нещодавнім прибуттям до закладу, не залишились поза увагою працівників центру пропаганди облуправління МНС. З великим задоволенням та вдячністю вони прийняли невеличкі подарунки – сувенірну та видавничо-друкарську продукцію Головного управління МНС України в Донецькій області.